Další ubytování na Šumavě a v sousedních oblastech

UBYTOVÁNÍ NA ŠUMAVĚ

 

Apartmá na Kvildě - Šumava
Ubytování - Šumava - Penzion v Michalově
Penzion pod Špičákem na Šumavě
Penzion v Srní na Šumavě
Ubytování na Horské Kvildě - to je ubytování přímo v srdci Šumavy. Chalupy volně roztroušené po louce uprostřed lesů po náhorních pláních Šumavy - to jsou typické šumavské vesnice. Skutečnou perlou mezi nimi je Horská Kvilda. A právě na okraji Horské Kvildy nabízí ubytování nově vybudovaná chata, vystavěná v tradičním šumavském stylu se dvěma samostatnými apartmány.
Malý rodinný penzion na Šumavě s horskou farmou leží na kopci na kraji šumavské vesnice s výhledem na Boubín, nedaleko středisek Zadov a Churáňov. Posezení na lavici před penzionem při západu slunce s výhledem na vlníci se kopce podhůří Šumavy patří k nezapomenutelným zážitkům.
Ubytování na Šumavě ve stylovém penzionu alpského typu najdete v idylickém a romantickém prostředí šumavských lesů. Ubytování nabízí penzion v pokojích se sociálním zařízením. Lyžařský areál Špičák - je vzdálen 6 km a hluboké lesy Šumavy všude kolem...
Ubytování v Srní, v samém centru Národního parku Šumava téměř o samotě na okraji malebné šumavské vísky Vám nabídne tento penzion. Okolí Srní je vynikající pro turistiku a pro romantiky nabízí krásný výhled na Šumavu z oken pokojů.

Vyberte si ubytování na Šumavě z bohaté nabídky chat, chalup a malých rodinných penzionů od České pohody. Vybírat si můžete podle volných termínů a typu ubytování zde:

Ubytování na Šumavě

 

 

UBYTOVÁNÍ V JIŽNÍCH ČECHÁCH

 

Ubytování v apartmánech u řeky v jižních Čechách
Penzion v Třeboni - jižní Čechy
Penzion v Poli v jižních Čechách
Ubytování Novohradské hory - Malonty
Penzion, nabízející ubytování v apartmánech se nachází v blízkosti městečka Stráž nad Nežárkou v klidném prostředí lesoparku a v romantické krajině u řeky Nežárky. Na dosah máte koupání i malebnou krajinu jižních Čech.
Rodinný penzion vznikl rekonstrukcí původní zemědělské usedlosti na okraji malebného městečka Třeboň v jižních Čechách. Nachází se v klidném místě blízko rybníka a lesa. Do centra Třeboně je to jen dva kilometry a malebná krajina jižních čech začíná hned za penzionem.
Penzion se zájezdním hostincem vybudovali majitelé z bývalého statku v malé vesničce v jižních Čechách. Ubytování je v pokojích se starožitným nábytkem. Žaludek pohladí domácí kuchyně a majitelé penzionu vám rádi poradí, kde je nejlepší koupání i kde roste nejvíce borůvek a hub.
Rodinné ubytování v chalupě a apartmánu na úpatí Novohradských hor, v klidném prostředí najdete ve vesnici Malonty, V objektu, kde jsou obě ubytování je uzavřená zahrada s bazénem společná pro apartmán i chalupu.

 

Ubytování Lipno - jižní Čechy - Penzion ve Frymburku
Ubytování v penzionu v Pošumaví v jižních Čechách
Penzion v Záhoří v jižních Čechách
Ubytování jižní Čechy - Penzion na samotě
Penzion se nachází na okraji malebného náměstí obci Frymburk, na břehu přehrady Lipno v jižních Čechách. Oblast Lipna je navštěvována jak milovníky koupání, tak vyznavači zimních sportů. Ubytování v penzionu je přizpůsobeno především pro pobyt rodin s malými dětmi.
Penzion - bývalý mlýn pocházející z 18. století leží na polosamotě u jedné malebné vesničky Přední Zborovice v jižních Čechách. Mlýn prošel v posledních letech rozsáhlou rekonstrukcí, při níž byly zachovány či obnoveny původní prvky jako je mlýnské kolo, kamenné zdi, dřevěná okna. Stylově zařízené apartmány nabízí luxusní ubytování s romantickým výhledem na lesy, louky a protékající potůček.
Ubytování v jižních Čechách, na samotě v malebné a romantické krajině lesů, luk a rybníků. Bývalý dvůr vybudovaný ve stylu jihočeského selského baroka potěší všechny, kteří milují jižní Čechy a dávají přednost ubytování na samotě, ale i milovníky historie - jižní Čechy jsou známy množstvím historických památek.
Romantický penzion vybudovaný z bývalého mlýna ze 17. století leží na samotě u lesa v jižních Čechách. Ubytování nabízí v pokojích s velmi vkusným stylovým nábytkem, takže duch minulých století vás tu skutečně ovane. Ideální ubytování pro romantiky.

 

Ubytování Český Krumlov - Gotický penzion
Ubytování ve starobylém domě na Jindřichohradecku v jižních Čechách
Penzion nabízí ubytování v původně pozdně gotickém objektu, z 15. století. Objekt stojí v historickém centru Českého Krumlova, v malé uličce kousek od řeky a zámeckých schodů. Penzion byl často upravován a přestavován. Nynější rekonstrukce mu vrátila osobitou atmosféru starých časů. Ubytování nabízí v apartmánech s kuchyňkou.
Dům, jenž byl postaven již ve středověku ve 13. století, stojí v centru města Strmilova na Jindřichohradecku v jižních Čechách. Nabízí ubytování ve čtyřech apartmánech.

Ubytování v jižních Čechách si můžete také vybrat z mnoha malých penzionů a chalup z nabídky České pohody. Vybírat si můžete podle typu ubytování a volných termínů zde:

Ubytování v jižních Čechách

 

Odkazy: Ubytování jižní Čechy, Penziony jižní Čechy, Penziony Český Krumlov

 

UBYTOVÁNÍ NA JIŽNÍ MORAVĚ

 

Penzion v Lukově - jižní Morava - ubytování
Penzion na Vranovské přehradě - jižní Morava
Penzion u Vranovské přehrady - jižní Morava
Ubytování - vinný sklep - Pálava
Komfortně zařízený penzion stojí v uzavřeném a pečlivě udržovaném areálu. Nabízí ubytování přímo v centru Národního parku Podyjí na jižní Moravě. V kraji nádherných lesů, hlubokého údolí Dyje a hlavně vinic a dobrého vína.
Penzion leží v klidové zóně městečka Vranov nad Dyjí a nabízí příjemné ubytování u Vranovské přehrady na jižní Moravě. Každému se se bude určitě líbit národní park Podyjí, koupání ve Vranovské přehradě i památky v jejím okolí.
Rodinný penzion leží v klidném místě na břehu Dyje pár set metrů pod hrází Vranovské přehrady na jižní Moravě. Nabízí intimní prostředí a pohodlné ubytování. Nejkrásnější jsou třílůžkové pokoje s terasou a výhledem na hrad Vranov.
Penzion se nachází v obci Dolní Dunajovice pod Pálavou na jižní Moravě, která je proslulá především svou bohatou vinařskou minulostí i přítomností. Hlavní předností penzionu je komfortní ubytování a starobylé sklepy s archivními a sudovými víny, s možností degustace pálavských vín.

 

Koňská farma v Lednici - Pálava - jižní Morava
Vinný sklípek s ubytováním ve Velkých Pavlovicích - jižní Morava
Ubytování Pálava - Penzion pod Pálavou
Penziony - jižní Morava - Penzion v Bítově
Areál penzionu se nachází nedaleko lednického zámku na okraji města Lednice. Nabízí ubytování ve 2 lůžkových pokojích a a v chatkách také pro 2 osoby. Dále možnost degustace moravských vín ve vinném sklípku, vyjížďky na koních či romantické vyhlídkové jízdy v kočárech po zámeckém parku.
Vinný sklípek s ubytováním přímo nad sklepem - to je sen nejednoho milovníka vína a vinné pohody.Pokud i vy sníte o takovém ubytování na jižní Moravě, nad vinným sklípkem, v těsné blízkosti nevyčerpatelných zásob dobrého vína, pak je pro Vás tento sklípek se dvěma apartmány ideální volbou.
Malý rodinný penzion se zahradou a bazénem se nachází na okraji obce Dolní Dunajovice. Nabízí ubytování v oblasti Pálavy a Novomlýnských nádrží.. U penzionu je vinný sklep, kde je možné objednat degustaci s cimbálovou muzikou a užít tak kousek Pálavy až do rána.
Penzion leží přímo na náměstí rázovitého městečka Bítov v rekreační oblasti Vranovské přehrady na jižní Moravě. Nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s přistýlkou. Děti uvítají hřiště přímo u penzionu a rybáře potěší jeden z nejlépe zarybněných revírů u nás - Vranovská přehrada, která je od penzionu kousíček.

 

Ubytování na jižní Moravě si můžete také vybrat z bohaté nabídky chat, chalup a malých rodinných penzionů z nabídky České pohody. Vybírejte si podle typu ubytování a volných termínů zde:

Ubytování na jižní Moravě

Odkazy: Ubytování jižní Morava, Penziony jižní Morava, Ubytování Pálava

 

Zpět na penzion na šumavské samotě

 

 

Odkazy - doporučujeme:

Volné chaty na silvestra, Chaty a chalupy na Silvestra, Chaty a chalupy, Chaty a chalupy k pronajmutí, Chalupy k pronájmu, Chaty a chalupy, Vánoce na horách, Penziony, Silvestr v ČR, Evropské vinné stezky, Zajímavé vinotéky v Praze, Ochutnávky vín